Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter

ABS stavební společnost, s.r.o. - Světec

Betonárna pro transport beton

Telefon: 602 108 049
Email: absbilina@absbilina.cz
Lokalita: Světec
Adresa: Zámek 1, 417 53 Světec
WWW: www.absbilina.cz

Výrobou a dopravou betonu se firma ABS stavební zabývá od svého vzniku v roce 1992. Výrobní zařízení si nejprve pronajímali od společnosti Agrostav a to až do roku 1994, kdy byla výrobna společně se třemi autodomíchávači odkoupena. V roce 1996 se podařilo odkoupit celý areál betonárny, čímž firma získala skladové prostory a zázemí pro technické zařízení celé společnosti.

Během několika let proběhla rekonstrukce provozního objektu, především šaten a sociálních zařízení pro zaměstnance, příjezdové komunikace, oplocení, apod.

S vývojem legislativy přišla nutnost certifikace výrobku – betonové směsi. Tu zajistila firma TZÚS Praha, s.p., která je od této doby  trvalým partnerem v certifikaci betonových směsí. Další recertifikace proběhly v letech 2002 a 2004 po úpravě ČSN a přijetí EN.

V roce 2008 prošlo výrobní zařízení kompletní rekonstrukcí. Byla navýšena výrobní kapacita, rozšířena nabídka betonových směsí a zvýšena kvalita betonů.  Druhy betonů a jejich aktuální ceny naleznete ZDE.⤶ Zpět na výpis betonáren
Vyberte kraj, ve kterém hledáte betonárnu
PŘIDAT BETONÁRNU
Pridejte betonarnu do naseho katalogu zdarma
Novinky z betonáren
10.04.2015
Repasovaný šnekový dopravník je vhodnou alternativou k novému dopravníku. Cena repasovaného dopravníku je výrazně nižší a díky profesionálnímu servisu je zaručena dlouhodobá životnost.
Kontaktní informace