Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter

CEMEX Czech Republic, s.r.o. - Bělá

Betonárna pro transport beton

Otevírací doba:
Po - Pá: 6:00 – 15:00
So - Ne: dle dohody

Telefon: 724 074 318
Email: betonarna.bela@cemex.com
Lokalita: Jablunkov
Adresa: Bělá 1204, 739 91 Jablunkov
WWW: www.cemex.cz

CEMEX - přední světový dodavatel betonových směsí a moderních stavebních materiálů, které přinášejí mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací a zlepšení konečných vlastností konstrukcí. Pro stavební projekty vyrábějí a dodávájí vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry, samozhutnitelné betony, vymývané betony a pěnobetony. Nabízejí také realizaci základových desek s tepelnou izolací na klíč nebo komplexní řešení pro realizaci průmyslových podlah.
Použití těchto materiálů je navíc často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě.
V současnosti je CEMEX v ČR jedním z předních poskytovatelů inte­grovaných stavebních řešení, provozuje 76 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu.⤶ Zpět na výpis betonáren
Vyberte kraj, ve kterém hledáte betonárnu
PŘIDAT BETONÁRNU
Pridejte betonarnu do naseho katalogu zdarma
Novinky z betonáren
10.04.2015
Repasovaný šnekový dopravník je vhodnou alternativou k novému dopravníku. Cena repasovaného dopravníku je výrazně nižší a díky profesionálnímu servisu je zaručena dlouhodobá životnost.
Kontaktní informace