Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter
Autodomíchávače

Opravy autodomíchávačů a čerpadel na beton

Image 0 -

Začínali jsme jako dodavatelé betonáren a vybavení pro výrobu betonáren. Dnes dodáváme také autodomíchávače a zvládáme i jejich opravy. Chceme být zákazníkům věrnými partnery v každém ohledu a nenechat je na holičkách v případě, kdy technika zradí.

Spolehlivý autodomíchávač je zcela zásadní pro udržení kvality betonu. Pokud s ním cokoliv není v pořádku, vydejte se k nám. Provádíme servis a opravy nástaveb autodomíchávačů pro dopravu a distribuci betonu.

Oprava v naší dílně nebo přímo u zákazníka

Máme bohatě vybavenou výrobní halu, ve které provádíme opravy, demontáže a montáže nástaveb. Není-li autodomíchávač v pojízdném stavu nebo není-li možné ho dopravit do naší haly, přijedeme přímo k zákazníkovi. Disponujeme čtyřmi servisními vozy, které mohou cestovat k zákazníkům.

Kompletní servis a oprava každého problému

Provádíme servis a opravy elektroinstalace, ovládání, hydraulického systému i mechanických částí. Naši technici absolvovali speciální školení na redukční převodovky, mísící bubny a hydraulické pohony. Za dlouhá léta nasbírali spoustu zkušeností, poradí si s každým problémem. Díky bohatým skladovým zásobám náhradních dílů jsme schopní opravu zajistit v co nejkratším čase.

Nabízíme následující opravy:

  • Výměna míchacího bubnu
  • Výměna vnitřních spirál v míchacím bubnu (Hardox)
  • GO redukční převodovky pohonu bubnu
  • Výměna či repase opěrných kladek
  • Výměna vložek skluzů (plech nebo plast)
  • Repase otočného mechanizmu skluzu betonu

Neváhejte se na nás obrátit také v případě, že jste váš problém nenašli na výše uvedeném seznamu oprav.

Opravujeme autodomíchávače všech značek

Jsme výhradními zástupci firmy IMER GROUP, na autodomíchávače této značky se tedy specializujeme. Nabízíme ovšem také opravy autodomíchávačů a čerpadel na beton značek Schwing Stetter, Cifa a dalších.


 

Poptat opravu

Dopravu, montáž a servis zajišťujeme po celé ČR i v zahraničí.

Kontaktní informace