Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter

Mobilní betonárny nové i repasované

Image 0 -

Naše silné stránky

Bezpečnost

S ORU GOLD se můžete spolehnout na vlastnosti, které jsou vlastní skupině Imer více jak 50 let: kvalita a spolehlivost
Tímto způsobem se můžete soustředit na své obchodní cíle, a to díky partnerovi s kompletním know-how o betonu, který je proslulý na mezinárodní úrovni.

Rychlost

Filosofie, na které je ORU GOLD založena , je možnost rychlého dodání a rychlé instalace kompletních mísících center betonu
Se zlatou řadou můžeme okamžitě nabídnout to nejlepší řešení pro vaše stavby.

Maximální hodnota

Podrobná technická studie ukazuje, že řešení ORU GOLD LINE vychází a interpretuje potřeby trhu
To má za následek schopnost společnosti optimalizovat různé oblasti výrobních toků, která tak přináší přínosy jak z ekonomického hlediska tak i zjednodušení fáze instalace a správy.

Produktová řada

ORUMULTIS GOLD - extrémně mobilní

ORUMULTIS GOLD mísící zařízení bylo navrženo tak, aby bylo dynamické a mobilní, s konfigurací , která jsou vybavena planetovými míchačkami s vertikálními hřídelemi. Dodávka kameniva se provádí pomocí
skladovacích zásobníků nebo pomocí radiálního přihrnovače (korečku).

ORUONEDAY GOLD - kompaktní: vše v jednom

ORUONEDAY GOLD mísíc zařízení je kompaktní, praktické a snadné na přepravu: celý systém je v jediné jednotce. Různé konfigurace mohou být vybaveny planetovými míchačkami se svislými hřídelemi nebo míchačkami s dvojitou horizontální hřídelí.
Dodávka kameniva se provádí pomocí systému tanků vestavěným do přenosného zařízení, což činí tuto skupinu mísících center skutečně jedním-z-druhu, pokud jde o komfort.

ORUDAY GOLD - univerzální

ORUDAY GOLD jsou univerzální a snadno na přepravu. Různé konfigurace mohou být vybaveny planetovými míchačkami se svislými hřídelemi nebo míchačkami s dvojitou horizontální hřídelí. Dodávka kameniva se provádí pomocí zásobníků různých typů a kapacit, aby bylo možné se přizpůsobit různým skladovacím a výrobním potřebám zákazníka.

ORULK GOLD - robustní a výkonné

ORULK GOLD mísící zařízení jsou vhodné pro trvalé pracoviště a střední - vysokou produkci, a mají design, který je zaměřen především na jeho snadnou instalaci a provoz. I když tyto mísící zařízení nejsou mobilní v přesném slova smyslu, jsou nicméně navrženy tak, aby se daly snadno přesunout.
Různé konfigurace mohou být vybaveny planetovými míchačkami se svislými hřídelemi nebo míchačkami s dvojitou horizontální hřídelí. Dodávka kameniva se uskutečňuje pomocí nově navrženého dopravního pásu s vysokou přepravitelností a účinností..

Kontaktní informace