Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter

Hydromix

  • Specifikace
  • Soubory ke stažení
  • Související produkty
  • Poslat dotaz

Hydro-Mix je odolný, mikrovlnný senzor se zapuštěnou montáží, určený na měření vlhkosti v míchačkách a dopravnících, který se používá pro kontrolu prostředí. Přístroj je navržen firmou Hydronix a instaluje se do prostoru míchaček. Hydro-mix je vybaven integrálním zpracováním signálu a lze jej snadno připojit do jakéhokoliv řídicího systému. Senzor měří 25x za sekundu, což umožňuje rychlou reakci na případné změny ve vlhkosti záměsi, včetně určení homogenity.

Senzor Hydro-Mix nabízí výběr měřících režimů pro optimalizaci výkonu snímače u nerostných materiálů jako je např. písek, kamenivo, beton, nebo pro měření vlhkosti organických materiálů jako jsou např. obilí, ořechy a olej.  Pro použití u dopravníkového pásu je snímač instalován za pomocí  ramene Hydro-Skid, který senzoru umožňuje pohybovat se po povrchu proudícího materiálu.

Konfigurace na dálku, kalibrace, diagnostika a aktualizace firmwaru může být snadno provedena za pomoci softwaru Hydronix Hydro-Com.  To umožňuje přímou integraci s jakýmkoliv řídicím systémem bez dalších požadavků na jiné rozhraní jednotky.  V kombinaci s integrovanou funkcí jako je zpracování signálu, vyhlazování a průměrování lze Hydro-Mix snadno integrovat.
Kontaktní informace