Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter
01.03.2021

Kompletně repasovaná betonárna SB 20 připravena k prodeji

Připraveno pro nového majitele.

Dnes už se s takovými výrobky setkáte málokdy, ale v minulém století v Česku působilo několik firem, na jejichž produkty bylo opravdové spolehnutí. Jednou z nich byla také Stasis Horní Slavkov vyvíjející stroje na výrobu betonových směsí. Vychvalované jsou dodnes, stále se používají.
Stroje na výrobu betonových směsí od výrobce Stasis byly jednoduché a cenově dostupné, což platí doposud. V 80. - 90. letech byly v Československu nejpoužívanější a velká řada z těch původních v Česku a na Slovensku stále slouží.

Repasovaná SB 20 nachystaná k transportu

Dlouho bude novému majiteli sloužit také repasovaná betonárna SB20. Je vhodná například pro stavební firmu, která chce tímto způsobem řešit dodávky betonu pro vlastní stavby. Díky tomu, že jde o mobilní stroj, odpadají starosti s legislativou, není nutné vyřizovat stavební povolení. Betonárna je vybavena míchačkou RTM 500/300l, která je vhodná nejen pro výrobu betonových směsí. Zvládne i suroviny do keramických hmot a skla, živičných směsí, granulátů a ekologických odpadů. Je velmi robustní a jen tak nezklame, ostatně jde o jeden z nejrozšířenějších strojů 80. let.

Nová elektroinstalace i moderní vizualizace GAPA GVR

Stroje vyrobené společností STASIS v minulém století jsou sice stále kvalitní, ale mohou jim chybět některé moderní komponenty. To vyřeší repase. Repasovaná betonárna SB20 dostala kompletně novou elektroinstalaci, která splňuje normy, a rovněž moderní vizualizaci automatického řídicího systému GAPA GVR. Tento software umožní intuitivní ovládání hodné 21. století, tedy přes počítač pomocí klávesnice a myši. 

Stroj je vybaven třífrakčním řadovým zásobníkem 3 × 5 m3 (kapsový zásobník 6+8+6 m3), vážicím systémem na cement, vodu, kamenivo a přísady. Celkový výkon činí 20 až 25 m3/h. Kompletní betonárna je připravena k transportu.

Kontaktní informace