Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter
19.10.2015

Výhradní zastoupení IMER GROUP

V říjnu 2015 jsme uspořádali expedici do italské společnosti IMER GROUP.

V říjnu 2015 jsme uspořádali expedici do italské společnosti IMER GROUP. Podstatou této cesty bylo ujasnění podmínek spolupráce. Toto jednání předcházelo setkání v naší společnosti s prezidentem společnosti IMER GROUP panem Paolem Salvadorim, aby se seznámil s naší společností a navrhl rozsah a podmínky spolupráce.

Se společností IMER GROUP jsme v kontaktu více jak 5 let. Zkušenosti s komunikací a dodávkami náhradních dílů nebo celých komponentů betonáren jsou výborné.

Během dvoudenní prezentace jsme měli možnost poznat kompletní vedení ve výrobním závodě ve městě UDINE. Byli jsme seznámení s veškerým výrobním sortimentem a celosvětovým působením společnosti IMER GROUP.

Nemalou část prezentace jsme strávili ve výrobě. Osobně jsme měli možnost vidět a posoudit celý proces výroby betonáren od plánování až po expedici a následnou podporu již zrealizovaných projektů. Byli jsme mile překvapeni vysokou kvalitou všech procesů. Výsledkem mise bylo podepsání smlouvy o výhradním zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

Kontaktní informace