Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter

Speciální plošinová váha na vážení svitků nerezu

Díky dlouhodobé spolupráci se společností, která se zabývá zpracováním nerezových materiálů, a to především nerezových plechů, jsme získali zakázku na výrobu speciálního můstku na vážení svitků nerezu. Svitky dosahují hmotnosti 12t až 18t.

Zákazník řešil otázku jak kontrolovat váhu svitků při příjmu. Zároveň bylo nutné zvážený materiál (svitek) označit samolepícím štítkem, na kterém bude zaznamenána hodnota váhy, datum a další potřebné údaje.

V prvotní fázi se uvažovalo nad úpravou hydraulického zdvihacího stroje, pomocí kterého se se svitky manipuluje. To by však znamenalo zásah do konstrukce stroje a zdržování výroby při vážení svitků. Řešením tedy byl samotný můstek, který bylo možno umístit co nejblíže místu, kde se svitky vykládají z nákladních automobilů.

Můstek váhy je navržen a vyroben v prostorech společnosti GAPA cz a.s. Váhu z tohoto masivního svařence železa, který váží bez mála 900kg, tvoří čtyři smykové snímače vysoké kvality a průmyslová vyhodnocovací jednotka SOEHNLE Professional 3010. Váha je dále osazena průmyslovou tiskárnou GODEX s možností tisku samolepících etiket.

Technické parametry

Váživost 20t
Dílek 5kg

Mám zájem o podobné řešení
Kontaktní informace