Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter

Servis betonáren

Telefon Servis vaší betonárny do 24 hodin. Volejte +420 724 006 106

Opravy a servis

Image 0 - Servis betonáren

Kdykoli opravíme jakoukoli velkou i malou závadu na vašem zařízení. Neustále máme v pohotovosti vybavené vozy a proškolené techniky, kteří jsou připraveni za vámi přijet a stroj zprovoznit. Díky tomu dochází u našich klientů jen k minimální odstávce při míchání.

Naši technici jsou schopni zastoupit elektrikáře, mechanika i zámečníka. Nemusíte tedy poptávat více firem a celou opravu za vás vyřeší naše firma.

Všichni zaměstnanci absolvují pravidelná školení, takže na místo poruchy jezdí jen vyškolení pracovníci. Zajišťujeme profesionální přístup našich zaměstnanců.

Výměna náhradního dílu

Některé velké díly jako převodovky a motory vyměňujeme okamžitě výměnným systém a zákazník nemusí čekat na opravu dílu. Tímto způsobem se nám daří minimalizovat dobu odstávky.

Kalibrace a seřízení navažovacího systému

Tuto službu provádíme pravidelně na základě servisní smlouvy, nebo nárazově na přání zákazníka. Jedná se o kalibraci a seřízení navažovacího systému.

Majitel správně kalibrovaného systému poskytuje kvalitní výstupy (beton, malta, … ) a může prokázat přesnost vah kalibračním listem.

Díky kalibraci systém neprovažuje a vy tak ušetří na nákupu materiálu.

V neposlední řadě také máme díky pravidelnému seřizování možnost odhalit drobné závady a opravit je dříve, než způsobí závažnější poruchu stroje.


Kontaktní informace