Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter

Váhy

Prodej vah

Výroba a prodej vah

Servis vah

Servis vah

Náhradní díly

Náhradní díly

Eshop

E-shop váhy

GAPA cz a.s. se úspěšně zabývá řešením problémů v oblasti průmyslového vážení. Firma byla založena v roce 1990 ze specialistů, kteří měli velké zkušenosti v tomto resortu.

Odborníci - vahaři, elektromechanici a programátoři s dlouholetou praxí zajišťují záruční i pozáruční servis do 24 hod po celé ČR a v zahraničí do tří dnů.

Činnost firmy spočívá ve výrobě můstkových, silničních, kolejových vah, kompletních repasích a servisu veškerých vážících zařízení a systémů.

Většina komponentů, náhradních dílů a částí konstrukce mostů vah je skladem, proto jsou dodací termíny velice krátké, 7 – 14 dnů od podpisu smlouvy. Široký sortiment typů vah (mechanické, elektromechanické, plně elektronické) s různou váživostí (25 – 100 t) a různou délkou (8 – 20 m) umožňuje zvolit váhu přesně dle potřeb zákazníka.

Váhy lze připojit k PC s tiskárnou a programem Vážní hospodářství. Využití programu splňuje veškeré požadavky pro provoz váhy ve všech odvětvích obchodu, průmyslu a zemědělství.

Všechny typy vah jsou schváleny dle evropské normy ČSN EN 45501 + AC a mají přidělen ES CERTIFIKÁT o schválení typu – CERTIFIKÁT – pro obchodní vážení 3000 dílků.

Dlouholetá praxe a spolupráce s našimi zákazníky potvrzuje kvalitu výroby a pružnost servisu firmy.


Více o prodeji vah

Kontaktní informace