Akční nabídka

+420 724 006 106
info@gapa-vahy.cz
Facebook Twitter

Váhy pro dávkování tekutých přísad

Image 0 -

Váhy na tekuté přísady GVP

Společnost GAPA cz a.s. je mimo jiné výrobcem vah na tekuté přísady.

Váhy GVP na tekuté přísady (plastifikátory, barviva a další) jsou výsledkem mnohaletého vývoje, do kterého se promítly moderní technologie a trendy ve stavebním průmyslu.
Váhy na přísady GVP pracují v mnoha náročných provozech, a to s minimální údržbou. Při vývoji a následné výrobě byl kladen důraz především na jednoduchost, kvalitu zpracování, kvalitu použitých materiálů a jednotlivých komponentů.
Mimo ucelenou řadu od navažování jedné až čtyř komponent s daným objemem válců dokážeme na základě požadavků vyrobit nestandardní typ například s větším nebo naopak menším objemem válců a libovolným počtem navažovaných komponent.

Funkce váhy GVP je automatická. Průběh vážení a dávkování je ovládáno programem, který je součástí programu mísicího centra nebo vlastní řídicí jednotkou.

Zařízení je dodáváno jako součást mísicích center betonu. Může být dodáno samostatně nebo v rámci dodávky kompletní technologie.

Váha tekutých přísad má vlastní nosnou konstrukci, takže ji lze nainstalovat na jakékoliv místo na stroji umožňující propojení váhy s míchačkou.

K vahám tekutých přísad dodáváme také návaznou technologii a díly (čerpadla, speciální hadice, sací koše, redukční ventily a další).

Kontaktní informace